Кабінет Міністрів підтримав постанову «Про затвердження порядку реалізації товарів на митних аукціонах, редукціонах та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України». Новий порядок має прийти на зміну Порядку № 607. Про це повідомляє сайт Мінфіну.

Новий порядок передбачає сучасні технології реалізації товарів, що перейшли у власність держави за порушення законодавства з питань митної справи, на митних аукціонах, редукціонах шляхом використання електронної торгової системи. Відповідальним за забезпечення функціонування електронної торгової системи постановою  передбачено визначити ДП "Прозорро.Продажі".

Водночас порядок передбачаэ процедури підготовки та проведення митних аукціонів та редукціонів, визначення переможця та оформлення результатів таких торгів, тощо.

Загалом указаний майданчик для електронних торгів останнім часом значно розширив сферу своєї діяльності. Так, відчужувати держмайно будуть виключно на електронних аукціонах в електронній торговій системі "Прозорро.Продажі". Також уряд визначив це держпідприємство адміністратором електронних продажів майна банкрутів. Більше того, цей майданчик займається тепер і аукціонами з оренди землі. Нагадаємо, що Prozorro оголосило про початок переходу до використання електронних контрактів. Водночас податківці почали штрафувати за підсумками моніторингу Prozorro.

 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»