Як ми і повідомляли, сьогодні парламент розглянув і прийняв за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» (№ 1209-1). Про це інформує портал ВРУ. Як відомо, раніше говорилося про відкликання цього законопроекту його автором, але, як бачите, голосування таки відбулося.

Законопроектом пропонується внести зміни, зокрема, до Закону про ЄСВ. Наприклад, в частині уточнення порядку направлення вимоги про сплату недоїмки з єдиного внеску, зміни розміру штрафних санкцій за порушення вимог, передбачених Законом про ЄСВ. Проектом також пропонується більш точно визначити механізм адміністрування і механізм оскарження рішень по донарахуванню з ЄСВ.

У Законі про держпідтримку сільського господарства хочуть уточнити формулу розрахунку питомої ваги вартості реалізованих сільськогосподарських товарів, при досягненні якої у сільгосптоваровиробника виникає право на отримання бюджетної дотації.

У Законі про судовий збір встановлять максимальну величину ставки судового збору за подання до адміністративного суду апеляційної або касаційної скарги на рішення суду.

Проектом також пропонується внести зміни до ще 63 законодавчих актів України. Йдеться про узгодження розподілу повноважень між органами податкової та органами митної служби. Також буде чітко закріплено, що контролюючий орган – це орган, який визначений ПКУ.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»