Фахівці Фонду соцстраху роз’яснили, як обчислювати та виплачувати декретні, якщо працівниця частину відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами працювала.

Вони наголосили, що страховий випадок у працівниці виникає з дня надання відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами за медичним висновком, зазначеним у листку непрацездатності, а не з дня, коли працівниця вирішила припинити працювати і піти у зазначену відпустку за власною заявою.

Також вони нагадали, що допомогу по вагітності та пологах надають як компенсацію втраченого заробітку за період відпустки. Тому якщо працівниця замість того, щоб піти у декретну відпустку згідно рекомендацій лікарів, надалі працювала, декретні їй заплатять менші.

Адже за вказаних обставин декретну відпустку жінці надасть роботодавець з того дня, коли жінка вирішить не працювати, про що повідомить роботодавця заявою. Тож і  допомогу по вагітності і пологах їй нарахують із цієї дати по день закінчення декрету згідно листка непрацездатності.

Фахівці Фонду соцстраху нагадали, що розрахунковим періодом, за який обчислюють середню зарплату для розрахунку декретних, є останні 12 календарних місяців. Водночас в описаній ситуації такі 12 місяців слід рахувати, відштовхуючись від дати настання права на відпустку у зв'язку з вагітністю та пологами, яка вказана в листку непрацездатності, а не від фактичної дати виходу працівниці у таку відпустку.

Також майте на увазі, що у разі, коли на момент настання страхового випадку працівниця працює за сумісництвом, страхувальники обчислюють середню зарплату окремо за основним місцем роботи та за сумісництвом (п. 30 Порядку № 1266).

За інформацією ФССУ.

Як виплачують лікарняні та декретні фізособам, що виконують роботи за ЦПД, дізнавайтесь із матеріалу газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»