Дніпропетровські податківці роз'яснили, яку суму добових має виплачувати роботодавець своєму працівнику за добу, протягом якої співробітник перебував у відрядженні, як на території України, так і за її межами.

Вони вказали, що якщо день вибуття у відрядження або день прибуття відрядженого працівника до місця постійної роботи збігається з днем вказаної пересадки (зупинки), добові витрати за відповідні день вибуття або день прибуття відшкодовуються за нормами, встановленими для відряджень за кордон.

У разі відсутності такої пересадки (зупинки) добові витрати відшкодовуються за кожний день відрядження, включаючи день вибуття та прибуття, – за нормами, встановленими для відряджень за кордон.

Отже, із зазначеного слідує висновок: якщо працівник протягом однієї доби перебував у відрядженні, як на території України, так і за її межами, добові йому потрібно виплачувати за нормами, встановленими для відряджень за кордон.

 

Про відрядження від "А" до "Я" можна дізнатися з вебінару сервісу «Інтерактивна бухгалтерія». Для отримання доступу до матеріалів сервісу «Інтерактивна бухгалтерія» – скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»