Національна комісія; що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг постановою № 2468 внесла зміни до власної постанови № 1141. Йдеться про встановлення для ПАТ «АК «Київводоканал» нових розмірів тарифів на централізовані водопостачання та водовідведення.

Звісно, усіх цікавлять тарифи для споживачів, які є не суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, простіше кажучи – для фізосіб та тих юросіб, що не отримували ліцензію на відповідну діяльність. Для цих споживачів тарифи складуть:

  • на централізоване водопостачання – 9,86 грн за 1 куб.м (без ПДВ), що на 85 копійок більше за попередній тариф;
  • на централізоване водовідведення – 7,49 грн за 1 куб.м (без ПДВ); що на 48 копійок менше за попередній тариф.

Постанова № 2468 набрала чинності 28.11.2019 р. Тому з грудня кияни платитимуть з урахуванням ПДВ:

  • за водопостачання за тарифом 11,83 грн;
  • за водовідведення за тарифом 8,99 грн.

Джерело: постанова НКРЕКП від 22.11.2019 р. № 2468.

 

Як відомо, Кабмін затвердив нові Правила надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення. Згідно з ними споживач здійснює оплату за спожиті послуги регулярно – не пізніше останнього дня місяця, що настає за розрахунковим періодом, якщо інший порядок та строки оплати не визначені договором.

Крім того, нещодавно стало відомо, на які нежитлові приміщення не мають прав мешканці багатоповерхівок та за якими правилами відбуватиметься відключення споживачів від гарячої води та опалення.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»