Голова ДПС на зустрічі із представниками ІТ-бізнесу поділивсь планами на майбутній розвиток податкових сервісіх. Про це повідомляє прес-служба ДПС.

В ДПС мають наміри впроваджувати та удосконалювати сервіси з попереднього заповнення декларацій для громадян, push-up нагадування про граничні терміни подання звітності та наявність заборгованості, а також запровадження online-консультацій, подання звітності та сплата податків у зручній формі, аналітичні сервіси. Найголовніший виклик – проект РРО у смартфоні. До  січня 2020 року ДПС має надати користувачам змогу протестувати програмне РРО, яке буде безкоштовним для скачування і обслуговування.

Голова ДПС також підкреслив, що ті, хто працює на третій групі спрощеної системи оподаткування (значна частина ІТ-індустрії використовує саме таку систему), не мають застосовувати РРО, якщо їх клієнти розраховуються з ними виключно у безготівковій формі без застосування платіжних карток і перераховують їм кошти на поточний рахунок банківським переказом. Також РРО не потрібні, якщо клієнт в касі банку вносить готівку для подальшого її зарахування на поточний рахунок продавця.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»