Держпраці оштрафовувало ФОПа на 125190 гривень за використання праці продавчині, прийнятої на роботу за договором на умовах аутстафінгу. Позов підприємця Кіровоградський окружний адмінсуд не задовільнив.

Для інспекційного відвідування ФОП надано копію договору аутстафінгу із фірмою про співробітництво, в якому клієнтові  надавали працівників для участі у виробничому процесі. Також надано витяги із наказів про прийняття на роботу двох працівників вищевказаною фірмою (місцезнаходження, – Сейшели).

Згідно з листом обласної прокуратури, досудовим розслідуванням встановлено, що суб'єкти господарювання, які розташовані у т. ч. на території Кіровоградської області, з метою уникнення офіційного працевлаштування  найманих працівників та сплати платежів до бюджету, використовують працю найманих працівників на умовах аутстафінгу із залученням суб'єктів господарювання, які діють без відповідного дозволу та є представниками юрособи – нерезидента.

Підприємства, які надають послуги аутстафінгу не нараховують та не сплачують податки із зарплати працевлаштованих осіб, що призводить до незарахування до трудового стажу найманим працівникам часу, відпрацьованого на умовах аутстафінгу, чим порушуються їх трудові права.

Про це повідомили в Управлінні Держпраці у Кіровоградській області.

 

За якими професіями не може укладатися ЦПД? Читайте у сервісі "Інтерактивна бухгалтерія"Скористайтеся тестовим 3-денним доступом.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»