Фахівці Управління Держпраці у Полтавській області роз’яснили особливості складання графіку відпусток.

Вони вказали, що графік відпусток складають на кожний календарний рік не пізніше 5 січня поточного року (п. 20 Типових правил внутрішнього  трудового розпорядку для  робітників  та  службовців  підприємств,  установ,  організацій,  затвердженими за погодженням  з  ВЦРПС  постановою Держкомпраці  СРСР  від  20.06.1984 р. № 213). Складений пізніше графік не буде порушенням, якщо така дата складання зазначена в обліковій політиці підприємства

Але зважайте на те, що порядок оформлення графіків відпусток законодавством не встановлено. Тому підприємству радимо самостійно прописати  порядок складання графіка відпусток у внутрішніх документах – у колективному договорі або правилах внутрішнього трудового розпорядку, розпорядженні, наказі тощо.

Законодавством також не встановлено і форми графіка надання відпусток. Тому роботодавці розробляють форму такого документа самостійно. Зі зразками складання  графіків надання відпусток можна ознайомитися в матеріалі газети  «Інтерактивна бухгалтерія». Аби отримати доступ до вищезазначеного та інших матеріалів сервісу  – скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом.

 

Зверніть увагу!

Графіки відпусток мають доводитися до відома всіх працівників. Тобто роботодавець має ознайомити всіх працівників із ним під підпис.

Не забудьте також під час планування врахувати й надання відпустки частинами за домовленістю між роботодавцем та працівником. Але при цьому слід дотримуватися правила щодо безперервної частини відпустки. Нагадаємо, що основна безперервна частина відпустки має становити не менше ніж 14 календарних днів.

 

Про правила обчислення й обліку резерву відпусток, дізнавайтесь із матеріалу газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»