Презентований Єдиний державний реєстр ветеринарних документів дозволить бізнесу зекономити час і кошти, які витрачаються на оформлення таких документів. З 2020 року видача міжнародних ветеринарних документів відбуватиметься через електронну систему, яка, зокрема, передбачиме можливість перекладу різними мовами для тих країн, які цього потребують.

Окрім того, у 2020 році будуть створені електронні кабінети для суб’єктів господарювання, які займаються тваринництвом. Ідея полягає в тому, щоб функціонування всіх документів зводилося в одну систему. Це спростить проходження самої процедури видачі документів. Якщо суб’єкт господарювання зможе самостійно заповнювати інформаційні сторінки — це зменшить час заповнення відповідних граф інспекторами Держпродспоживслужби.

Будь-який зареєстрований суб’єкт господарювання через особистий кабінет матиме доступ до всіх баз даних. Достатньо оформити одну заявку через особистий кабінет, щоб інспектор розумів, який вантаж буде відправлятися. Це дозволить швидше і якісніше обробити всі ветеринарні документи. У персональний кабінет акумулюватиметься інформація зі всіх джерел, які є, та будуть створені в майбутньому: Єдиного державного реєстру тварин, Єдиного державного реєстру ветеринарних документів, інспекційної системи і системи ветконтролю. Тим самим відмови в видачі ветеринарних документів зведуться до нуля, бо при формуванні заявки система буде попереджати про необхідні документи, які мають бути в суб’єкта господарювання, щоб отримати дозвільний документ.

Нагадаємо, що у тваринників є шанс до кінця року отримати держпідтримку аж за 5 програмами. До того ж, нещодавно для сільськогосподарських виробників Держстат затвердив нові форми статистичних спостережень за 2019 рік,а Кабмін затвердив критерії ризику для ветеринарних перевірок Держпродспоживслужби.

Джерело: Урядовий портал

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»