Із 1 січня 2020 року порядок формування фонду оплати праці держслужбовців у держоргані, а також порядок преміювання держслужбовців затверджуватиме уряд. Мінімальний розмір посадового окладу у держорганах найнижчого рівня становитиме не менше двох розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб. Все це вимоги Закону України від 19.09.2019 р. № 117-IX.

Довідково: як будуть оплачувати працю держслужбовців із 2020 року?

Уже є розроблений проект постанови КМУ «Про умови оплати праці працівників державних органів, на яких не поширюється дія Закону України «Про державну службу».

Документ визначить умови оплати праці працівників патронатних служб в держорганах, та працівників держорганів, які виконують функції з обслуговування.

Для кожної із посад визначать коефіцієнти співвідношень до мінімального розміру посадового окладу.

Посадові оклади працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування, з урахуванням юрисдикції державних органів, визначатимуть, перемноживши 2 прожиткові мінімуми для працездатних осіб, установлені законом на 1 січня 2020 р., на відповідний коефіцієнт. У разі коли посадовий оклад визначений у гривнях з копійками, цифри до 0,5 відкидають, від 0,5 і вище заокруглюють до однієї гривні.

 

Виплата зарплати й авансу на відрядження працівникам бюджетних установ винятково через банк: чи законно? Читайте коментар до проблеми у статті сервісу «Інтерактивна бухгалтерія».  Тестовий 3-денний доступ допоможе оцінити переваги сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»