Розпорядники акцизного складу повинні подавати дані про добові фактичні обсяги отриманого та реалізованого пального щоденно.

Навіть якщо протягом доби обіг пального не здійснювався, розпорядник акцизного складу все одно зобов’язаний сформувати та подати довідку про зведені за добу підсумкові облікові дані щодо обсягів обігу (отримання/ відпуску) та залишків пального на акцизному складі пального. У такій довідці слід проставити нулі у клітинках відповідних граф (прочерки та інші знаки чи символи не проставляються).

Нагадаємо, що згідно з пп. 230.1.3 ПКУ розпорядники акцизних складів зобов’язані на кожному акцизному складі щоденно (крім днів, в які акцизний склад не працює) формувати дані про фактичні залишки пального на початок та кінець звітної доби та про добові фактичні обсяги отриманого та реалізованого пального у розрізі кодів товарних підкатегорій згідно з УКТ ЗЕД у літрах, приведених до температури 15°C.

Форма довідки про зведені за добу підсумкові облікові дані щодо обсягів обігу (отримання/відпуску) та залишків пального на акцизному складі пального затверджена наказом Мінфіну від 27.11.2018 р. № 944.

Джерело: роз'яснення з категорії 116.13.02 розділу «Запитання – відповіді з Бази знань» ЗІР (zir.sfs.gov.ua)

 

Увазі розпорядників акцизних складів пропонуємо матеріал «Витратоміри та рівнеміри – лічильники: кількісний контроль за обігом пального» сервісу «Інтерактивна бухгалтерія».

Для отримання доступу до цього та інших матеріалів сервісу «Інтерактивна бухгалтерія» - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»