Банки зобов’язані у 10-денний строк після закінчення перехідного періоду, встановленого для проведення зміни діючих рахунків клієнтів банків відповідно до вимог стандарту IBAN, направити контролюючим органам повідомлення про всі відкриті рахунки  клієнтів – платників податків станом на 31 жовтня 2019 року.

З 1 по 10 листопада 2019 року ДПС приймає банківські повідомлення про усі відкриті рахунки за стандартом IBAN (файли повідомлень F, V, К та T) станом на 31 жовтня 2019 року

Під час перехідного періоду з 5 серпня по 31 жовтня 2019 року банки проводили інвентаризацію відкритих рахунків клієнтів у старому форматі. Надходження від органів ДПС відмови у взятті рахунку на облік вказувало на те, що стосовного певного рахунку банк має вжити додаткових заходів для належної ідентифікації рахунку та/або клієнта рахунку у старому форматі. 

З 01 по 10 листопада 2019 року банки мають повторно направити повідомлення про усі відкриті рахунки за стандартом IBAN, у тому числі про рахунки за стандартом IBAN, які не були взяті на облік у контролюючих органах.

За  повідомленням ДПСУ

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»