Міністерство соціальної політики України збирається переглянути вміст „пакунку малюка” на 2020 рік. Про це заступник Міністра соціальної політики України Олег Коваль розповів в інтерв’ю. „Що ж до вмісту „пакунку малюка”, він буде переглянутий. З цього приводу є різні думки. Наприкінці листопада — початку грудня ми їх усі згрупуємо. Ціна „пакунка” залишиться колишньою — у межах п'яти тисяч гривень. Постанову ми не змінюємо”, – наголосив заступник Міністра. Зазначимо, що указана вартість пакунку встановлена Постановою № 512. Незмінність цієї вартості підтверджував і законопроект щодо Держбюджету-2020.

 Як зазначив Олег Коваль, Міністерство соціальної політики знайшло вирішення проблеми із пакунками для жителів Донецької області – єдиної області в Україні, яка з початку програми „пакунок малюка” (вересень 2019 року), не отримала жодного пакунку. Це вирішення лежить у монетизації „пакунку малюка” – тобто замість нього породіллі отримуватимуть його грошовий еквівалент.

Нагадаємо, законотворці планують на 2020 рік збільшити у кілька разів розмір державної допомоги, яку виплачують у разі народження дитини.

Джерело: сайт Мінсоцполітики

 

Про тривалість і порядок оформлення декретної відпустки  читайте в матеріалі газети  «Інтерактивна бухгалтерія».

Для отримання доступу до вищезазначеного та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" – скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»