Тимофій Милованов, міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, на своїй сторінці у мережі «Фейсбук» озвучив низку ідей, покликаних стимулювали створення робочих місць і підвищення зарплат. На думку міністра, для цього потрібно максимально знизити податки на працю. Натомість збільшити податки на активи, зокрема нерухомість, та залишити ПДВ.

Т. Милованов пише: «Я розумію, що на сьогодні це неможливо, але я би розглянув таку податкову реформу». Реформа, на його думку, повинна передусім включати скасування ЄСВ, максимальне зниження ПДФО, збільшення податків на нерухомість і землю.

Міністр говорить про необхідність покращення збирання ПДВ та податків на активи. А також – про детінізацію економіки прямими і непрямими методами. При цьому надавати державну підтримку бізнесу слід тільки за умови роботи «в білу» та створення достатньої кількості робочих місць.

Сенс цих ідей – «зняти з порядку денного питання ФОПів, забезпечити стимули для створення робочих місць, підвищення зарплат та зменшення безробіття», за словами міністра.

Джерело: сторінка Т. Милованова у Facebook

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»