Фахівці ДПСУ зазначили: суб'єкти господарювання, що не є розпорядниками акцизного складу, зобов'язані ДО переміщення на митній території України власного пального для потреб власного споживання чи промислової переробки подавати ДПС заявки на переміщення пального або спирту етилового транспортними засобами, що не є акцизними складами пересувними, із зазначенням періоду переміщення такого пального або спирту етилового.

Водночас, із посиланням на пп. 230.1.5 ПКУ, контролери завважили: переміщення пального в транспортних засобах, що не зазначені в акцизних накладних, зареєстрованих у ЄРАН, а також не зазначені у заявках на переміщення пального або спирту етилового транспортними засобами, що не є акцизними складами пересувними, ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ.

Джерело: ІПК ДПСУ від 21.10.2019 р. № 902/6/99-00-04-02-05-15/ІПК

 

Увазі суб’єктів господарювання, що перевозять пальне, пропонуємо матеріал «Пересувні акцизні склади: що та як реєструвати» сервісу «Інтерактивна бухгалтерія».

Для отримання доступу до вищезазначеного та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»