Для підприємств, які застосовують МСФЗ, Мінфін представив проект нового перекладу Таксономії фінзвітності за МСФЗ, випущеної Фондом міжнародних стандартів фінансової звітності (м. Лондон, Велика Британія). Очікується, що він запрацює із 01.01.2020 р.

Одночасно втратить чинність наказ Мінфіну «Про затвердження перекладу Таксономії фінансової звітності за міжнародними стандартами фінансової звітності» від 07.12.2018 р. № 983.

Нагадаємо: підприємства, що становлять суспільний інтерес, ПАТ, суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність у видобувних галузях, а також підприємства, які провадять господарську діяльність за видами, перелік яких визначає КМУ, складають фінзвітність та консолідовану фінзвітність за міжнародними стандартами. Саме вони складають і подають фінзвітність та консолідовану фінзвітність органам державної влади та іншим користувачам на їх вимогу на основі таксономії фінзвітності за МСФЗ в єдиному електронному форматі (ч. 5 ст. 121 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16.07.1999 р. № 996-XIV).

За повідомленням Мінфіну

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»