На суми індексації грошового забезпечення та вихідної допомоги у разі звільненні військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу ЄСВ не нараховують. До такого висновку прийшли податківці.

Пояснюють вони це тим, що ЄСВ для військовослужбовців (крім військовослужбовців строкової військової служби), поліцейських, осіб рядового і начальницького складу нараховують на суми грошового забезпечення.

До складу грошового забезпечення згідно із з п. 2 ст. 9 Закону № 2011-XII входять:

  • посадовий оклад, оклад за військовим званням;
  • щомісячні додаткові види грошового забезпечення (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, винагороди, які мають постійний характер, премія);
  • одноразові додаткові види грошового забезпечення.

Складові грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу визначені постановою КМУ від 30.08.2017 р. № 704 (далі - Постанова № 704).

Перелік додаткових видів грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу визначений у додатку 15 до Постанови № 704. Водночас суми індексації грошового забезпечення та вихідної допомоги при звільненні військовослужбовців не віднесені до зазначеного переліку.

Джерело: роз’яснення з підкатегорії 301.03 розділу «Запитання – відповіді з Бази знань» ЗІР (zir.sfs.gov.ua).

 

У кого виникає право на індексацію у жовтні 2019 року? Читайте у газети «Інтерактивна бухгалтерія» за посиланням.

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" – скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»