Податківці роз’яснили, чи подавати разом із виправленими показниками у  звітній декларації з податку на прибуток (далі – Декларація) і виправлену фінзвітність.

Вони нагадали: якщо у майбутніх податкових періодах платник податків самостійно виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним Декларації, він зобов’язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої Декларації.

Якщо допущену помилку у раніше поданій Декларації виправляють шляхом виправлення такої помилки у звітній Декларації, то за звітний період, в якому була допущена помилка, заповнюють додаток ВП.

При заповнені додатка ВП виправляють показники, відображені у рядках 01 та 02 Декларації за минулий звітний період. Тому платник податку на прибуток повинен подати виправлену фінзвітність.

Виправлену фінзвітність можна подати в електронній та паперовій формі.

Зверніть увагу!

Платники мають право скористатись нормами п. 46.4 ПКУ щодо подання доповнення до Декларації, яке може бути складено за довільною формою та буде використано контролюючим органом при аналізі показників такої Декларації. Таке доповнення подають з поясненням мотивів його подання.

Джерело: прес-служба ОВПП ДПС

 

Чи можна виправити прибуткову помилку 2017 року через додаток ВП у 2019 році, дізнавайтесь із матеріалу газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»