Депутати хочуть збільшити доходи держбюджету від ПДВ.

Нещодавно внесли поправку до законопроекту "Про Державний бюджет України на 2020 рік".

Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький роз’яснив, що збільшити такі доходи планують шляхом звільнення від оподаткування операцій з експорту зернових та технічних культур.

Прийнята в подальшому така норма створить усім суб’єктам господарювання, що займаються рослинництвом, включаючи дрібних та середніх підприємців, несприятливі, дискримінаційні умови діяльності.

Невідшкодування ПДВ під час експорту зернових та технічних культур призведе до зниження на них внутрішніх закупівельних цін на 18-20%. Це негативно вплине на економічну ефективність їх вирощування, знизиться прибутковість, в першу чергу у дрібних та середніх сільгоспвиробників.

Також Тарас Висоцький додав, що у разі прийняття цієї поправки аграрії недоотримають близько 50 млрд. грн від реалізації вирощених зернових та технічних культур.

Джерело: Урядовий портал

 

Яку суму бюджетного відшкодування з ПДВ повертають та в які строки, дізнавайтесь із матеріалу газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»