Спеціалісти Держпраці роз’яснили, як поводитись роботодавцю, якщо жінка повідомила про вагітність під час прийому на роботу.

Вони нагадали, що законодавство України передбачає заборону будь-яких проявів дискримінації за статевою ознакою. Про це йдеться в Конституції України (ст. 24), Законі України "Про забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків" та у ст. 2 КЗпП.

Якщо роботодавець відмовить у прийнятті на роботу таким категоріям осіб, він  зобов’язаний повідомити їм про причину відмови у письмовій формі.

У свою чергу, жінки можуть оскаржити таку відмову в суді. Тому під час прийому на роботу ставити такі питання недоречно.

Зверніть увагу!

Заборонено встановлювати випробувальний терміну вагітним жінкам, одиноким матерям, які мають дитину віком до 14 років або дитину з інвалідністю (ст. 26 КЗпП).

Однак якщо жінка під час прийому на роботу не повідомила про вагітність, а повідомила про це під час проходження випробувального терміну, звільняти її як таку, що не пройшла випробувальний термін, заборонено законодавством (ст. 184 КЗпП).

За інформацією Управління Держпраці у Хмельницькій області

 

Як заповнювати листок непрацездатності у зв’язку з вагітністю та пологами, дізнавайтесь із матеріалу газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»