ДПСУ надала роз’яснення щодо складання акцизних накладних у разі реалізації пального з акцизного складу,  що не є місцем роздрібної торгівлі пальним.

В акцизних накладних, складених на операції з реалізації пального з акцизного складу, який НЕ є місцем роздрібної торгівлі пальним, на яке отримано ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним, через паливороздавальні або оливороздавальні колонки у паливний бак транспортного засобу платника акцизного податку, у відповідному рядку варто зазначати ознаку щодо напряму використання пального «4» – реалізація пального з акцизного складу, який є місцем роздрібної торгівлі пальним, на яке отримано ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним. Така порада контролерів розміщена на офіційному порталі ДПСУ.

Водночас контролери нагадали: паливний бак як ємність для зберігання пального безпосередньо в транспортному засобі не може вважатись акцизним складом/акцизним складом пересувним.

За повідомленням ДПСУ

 

Більше про нюанси заповнення акцизних накладних можна почитати в матеріалі «Паливні акцизні накладні: нові правила складання» сервісу «Інтерактивна бухгалтерія».

Для отримання доступу до цього та інших матеріалів сервісу «Інтерактивна бухгалтерія» - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»