В пілотному модулі планування заходів держнагляду (контролю) сформовано проект плану комплексних перевірок на 2020 рік. Йдеться про інтегровану автоматизовану систему держнагляду (контролю) –inspections.gov.ua.

Нагадаємо: внесення одного й того самого суб’єкта господарювання до планів перевірок різних органів держнагляду (контролю) — підстава провести щодо такого суб’єкта господарювання комплексну перевірку.

Проте суб’єкт господарювання має право відмовитись від комплексної перевірки. Для цього йому до затвердження  плану комплексних перевірок на 2020 рік (до 15.11.2019 р.) необхідно письмово звернутись з відповідною заявою до Державної регуляторної служби України. Тоді перевірку суб’єкта господарювання проведуть згідно з річними планами органів держнагляду (контролю).

Проект плану комплексних заходів держнагляду (контролю) на 2020 рік розміщено за посиланням.

Якщо суб’єкт господарювання виявив у проекті плану комплексних перевірок помилки щодо назви суб’єкта господарювання, коду ЄДРПОУ, адреси, ступеню ризику, тривалості перевірки тощо, то з вимогами про виправлення таких помилок слід звертатись до органів держнагляду (контролю).

За повідомленням ДРС

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»