Все, що необхідно бухгалтеру знати про податки, нараховані державою на бізнес, суми сплат, можливі борги, штрафи або переплати – відтепер доступно онлайн. Новий сервіс від ЛІГА:ЗАКОН дозволяє легко перевіряти коректність розрахунків з державою та уникнути можливих штрафів.

Завдяки сервісу ви зможете:

1. Контролювати успішність сплати податків, що актуально у зв’язку з постійною зміною реквізитів.

2. Вчасно отримувати інформацію про наявну заборгованість, штрафи, пені, переплату по оплаті податків у тій системі, де ви працюєте.

3. Ефективно взаємодіяти з ДПС щодо проблемних питань.

Все це у зручному форматі. Сервіс доступний для користувачів  інформаційно-правових систем ЛІГА:ЗАКОН БухгалтерПРОФ, ПРАЙМ, ГРАНД, а також  онлайн-сервісу звітності Liga:REPORT.

Передача даних повністю захищена та конфіденційна, та виключає отримання інформації про платника податків сторонньою особою. Отримання інформації можливе лише щодо своєї компанії за умови авторизації за допомогою ЕЦП директора.

Як скористатися?

Крок 1. Заходьте на сайт Liga:REPORT

Крок 2. Отримайте тестовий доступ

Крок 3 Перейдіть в модуль «Стан розрахунків з бюджетом»

Крок 4. Завантажте КЕП (ЕЦП) 

Крок 5. Оберіть період і тип податку.

«Часто бізнес  дізнається  про заборгованість перед податковою вже після того, як йому нараховані штрафи та пеня. Відомі випадки, коли через копійчаний борг підприємців позбавляли реєстрації платника єдиного податку. Саме тому так важливо звіряти, чи все з вашим бізнесом гаразд з точки зору податкової», - зазначила Ольга Таранова, директор напрямку бухгалтерських продуктів і сервісів компанії «ЛІГА:ЗАКОН».  

Компанія ЛІГА:ЗАКОН – розробник продуктів для бізнесу, які поєднують ІТ-технології та професійну експертизу. Уже 27 років компанія допомагає  українським підприємствам керуватися достовірною інформацією для прийняття рішень. Компанія активно розвиває бухгалтерський напрям – це і професійні видання («Інтерактивна бухгалтерія», БУХГАЛТЕР&ЗАКОН), і онлайн‑сервіси. Серед них й інноваційний онлайн‑сервіс звітності для бухгалтерів і підприємців Liga:REPORT.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»