Фахівці ДФСУ роз’яснили деякі нюанси складання акцизних накладних при вивезенні пального/спирту етилового за межі митної території України .

При експорті пального/спирту етилового за межі митної території України платник акцизного податку повинен складати акцизні накладні двічі:

  • першу акцизну накладну складає  такий платник  у двох примірниках в день реалізації пального/спирту етилового з акцизного складу/акцизного складу пересувного до акцизного складу пересувного з метою його вивезення (експорту) за межі митної території України;
  • другу акцизну накладну складає такий платник  у одному примірнику на обсяги експортованого (вивезеного) пального/спирту етилового в день його вивезення (експорту) за межі митної території України, що відповідає даним належно оформленої митної декларації.

Джерело: роз’яснення ДПСУ у категорії 116.13.03 розділу «Запитання – відповіді з Бази знань» ЗІР (zir.sfs.gov.ua)  

 

Платникам акцизного податку, які реалізують пальне, цікавим може бути матеріал «Паливні акцизні накладні: нові правила складання» сервісу «Інтерактивна бухгалтерія».

Для отримання доступу до цього та інших матеріалів сервісу «Інтерактивна бухгалтерія» - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»