Мінфін оновить форму митної декларації М-16, яку застосовують для декларування товарів, які пересилають через митний кордон України у міжнародних експрес-відправленнях. До того ж з’явиться можливість формувати електронну митну декларацію М-16.

Наразі повторно оприлюднений доопрацьований проект постанови КМУ «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 21 травня 2012 р. № 450 і від 21 травня 2012 р. № 461».

Проект постанови передбачає врегулювати питання:

  • застосування митної декларації на бланку єдиного адміністративного документа у зв’язку зі змінами принципу визначення бази оподаткування митними платежами згідно із Митним та Податковим кодексами України для товарів, які ввозять на митну територію України у міжнародних поштових та експрес-відправленнях для одержувачів – юросіб або фізосіб – підприємців;
  • удосконалення форми митної декларації М-16, яку застосовують для декларування товарів, які пересилають через митний кордон України у міжнародних експрес-відправленнях для громадян;
  • доповнення переліку товарів, ввезення яких на митну територію України  та/або переміщення територією України прохідним та внутрішнім транзитом здійснюють за умови обов’язкового надання митним органам забезпечення сплати митних платежів.

За даними сайту Мінфіну

 

Про новий порядок оподаткування посилок із-за кордону йшлось у матеріалі газети «Інтерактивна бухгалтерія» за посиланням.

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" – скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»