За словами Дмитра Разумкова, до проекту Закону «Про Державний бюджет України на 2020 рік» (№ 2000) пропозиції потрібно було подати до 1 жовтня. Комітет з питань бюджету має опрацювати їх до 15 жовтня і розгляд даного законопроекту в першому читанні орієнтовно запланований на п’ятницю, 18 жовтня.

Нагадаємо, що Держбюджету-2020 передбачає, зокрема, зростання показника прожиткового мінімуму. Це вплине, серед іншого, на компенсацію послуги з догляду за дитиною до трьох років "муніципальна няня", збільшить максимальний розмір допомоги по безробіттю, а також - максимальний розмір допомоги на дітей одиноким матерям.

А ось програма діяльності Кабінету Міністрів України запланована до розгляду на засіданні Верховної Ради на п’ятницю, 4 жовтня. У своїй програмі уряд обіцяє за 5 років досягнути таких результатів як ріст ВВП на 40%, створення 1 млн нових робочих місць, будівництво 5 глибоководних портів та 15 аеропортів і те, що кожен українець буде забезпечений на рівні реального прожиткового мінімуму.

Джерело: сайт ВРУ

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»