Із 01.10.2019 р. почнуть діяти нові рахунки для зарахування як податків та зборів до бюджетів, так і ЄСВ на небюджетні рахунки за стандартом IBAN.

Реквізити рахунків по областях можна переглянути у довіднику посиланням

Однак раніше Державна казначейська служба повідомляла, що  граничний термін використання існуючих рахунків по зарахуванню ЄСВ - 31.10.2019 р.

Проте варто враховувати ще такий момент: рахунки для зарахування ЄСВ відкривають на ім'я органів доходів і зборів. Тому й у полях «Отримувач» і «Код отримувача» платіжки під час сплати ЄСВ зазначають уже найменування органу ДПС та його код ЄДРПОУ.

Тож нові рахунки уже відкрито на ім'я органів ДПС, а не ДФС, що наразі перебуває у стані ліквідації.

Зверніть увагу! Держказначейство у м. Києві та регіональні органи ДПС 30.09.2019 також повідомили: рахунки 3719, відкриті на ім’я Головних управлінь ДФС, в кінці операційного дня 30.09.2019 будуть заблоковані та 01.10.2019 закриті. Кошти, що надійдуть на рахунки, відкриті на ім’я органів ДФС, будуть повернуті платникам.

Тож ЄСВ із сум зарплати, що виплачується із 1 жовтня та подальшому треба сплачувати на нові реквізити рахунків ЄСВ, які уже відкрито для нових органів ДПС

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»