Із 1 жовтня запрацюють нові зміни у державні будівельні норми щодо проектування будівель готелів. Вони є обов’язковими до виконання проектувальниками під час нового будівництва та реконструкції цих об’єктів.

Серед нововведень виділимо наступні:

1. Посилили обов’язкову пожежну безпеку готелів. Зокрема,  введено можливість використання ефективних систем пожежогасіння тонкорозпиленою водою та сучасних систем раннього виявлення загроз і надзвичайних ситуацій.

2. Встановили обов’язкові вимоги влаштовувати сучасні системи роздільного сортування сміття.

3. Відмінили вимогу щодо обов’язкового влаштування телефонів-автоматів, абонентських ящиків, театральних та залізничних кас, перукарень, торговельних кіосків, медпунктів тощо у будівлях готелів.

4. Рекомендують влаштовувати вхід до готельних номерів лише за безконтактними картками, а в номерах готелів категорії *** та вище — додатково влаштовувати системи охоронної сигналізації.

5. Унормували та рекомендують передбачити доступ до інтернету у кожному готельному номері.

За повідомленням Міністерства розвитку громад та територій України

 

Про те, чи повинен готель зберігати копії документів своїх гостей,  читайте в матеріалі газети  «Інтерактивна бухгалтерія».

Для отримання доступу до вищезазначеного та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" – скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»