Тернопільські податківці нагадали, що у разі зміни номенклатури товарів/послуг у розрахунку коригування першим рядком слід анулювати показники податкової накладної, які змінюються, і додати нові рядки з новою номенклатурою.

Так, у першому рядку табличної частини (розділ Б) розрахунку коригування зі знаком «–» слід зазначати показники рядка податкової накладної, опис (номенклатура) товарів/послуг за яким змінюється (такий рядок «обнуляють»).

У графі 1.2 цього рядка в обов’язковому порядку вказують порядковий номер (номер за порядком) рядка податкової накладної, що коригують.

У графі 2.1 зазначають код причини коригування 104, а у графі 2.2 — групу коригування.

Показники опису (номенклатури) товарів/послуг, які постачаються на заміну тих, що були вказані у раніше складеній податковій накладній, слід зазначати в розрахунку коригування новими рядками як одна або кілька нових (змінених) товарних позицій (номенклатури).

У графі 1.2 розрахунку коригування таким новим товарним позиціям присвоюють нові чергові порядкові номери рядків, яких не було в податковій накладній, що коригують.

У графі 2.1 зазначають код причини коригування 104, а у графі 2.2 — групу коригування, що зазначена у графі 2.2 першого рядка.

Аналогічно заповнюють і розрахунок коригування на виправлення помилки в описі (номенклатурі) товарів/послуг.

Джерело: повідомлення на веб-сайті ГУ ДПС у Тернопільській області

 

Більше про виправлення помилок в податкових накладних читайте в матеріалі «Виправлення помилок у податкових накладних: як скласти розрахунок коригування» сервісу «Інтерактивна бухгалтерія».

Для отримання доступу до матеріалів сервісу «Інтерактивна бухгалтерія» скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»