Великі платники податків отримали нові реквізити бюджетних рахунків для сплати податку на прибуток. Про це повідомляє Офіс ВПП ДПС.

У зв’язку із запровадженням міжнародного номера банківського рахунка (IBAN) із 1 жовтня цього року ВПП мають платити податок на прибуток на нові бюджетні рахунки. ДКСУ, у свою чергу, вже надала Офісу ВПП перелік реквізитів нових рахунків для зарахування податку платниками у розрізі 24 областей.

Також в разі коли місцезнаходження платника податків (юрадреса) не співпадає із місцем податкового обліку в Офісі ВПП ДПС (м. Київ), то сплачувати податок на прибуток підприємства повинні за місцем знаходження платника. Тобто на бюджетні рахунки ГУ ДКСУ в областях з ознакою в структурі рахунку «9» (великі платники податків).

Звертаємо вашу увагу на те, що із 1 листопада також будуть діяти нові рахунки для сплати ЄСВ за стандартом ІВАN.

За повідомленням Офісу ВПП ДПС

 

Нагадаємо, що із 1 до 31 жовтня - перехідний період  на нові бюджетні рахунки за стандартом ІВАN, детальніше про це читайте тут.

Для отримання доступу до вищезазначеного та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»