На своїй фейсбук-сторінці Соколовська Юлія (міністр соціальної політики України) запевнила, що наступного року кількість отримувачів субсидій не зменшать.

Інформація про зменшення одержувачів субсидій з’явилась у ЗМІ після оприлюднення проєкту бюджету на 2020 рік.

Вона зазначила, що ця інформація не відповідає дійсності і є результатом неправильної інтерпретації фактів. Скорочення видатків не призведе до скорочення одержувачів.

Якщо порівнювати із цифрами, включеними у бюджет на цей рік (55,1 млрд. грн.), то закладені 47,6 млрд. грн. – справді менше.

Однак міністром соціальної політики України було відмічено: скорочення видатків спричинено виключно економічними факторами: за рахунок індексації пенсій, збільшення рівнів мінзарплати та прожиткового мінімуму доходи українців зросли. Відповідно, зменшився і розмір субсидій, які держава виплачувала громадянам.

Джерело: фейсбук-сторінка Соколовської Юлії

 

Як ОСББ відобразити у Звіті про використання доходів субсидії, пільги мешканців, дізнавайтесь із матеріалу газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»