До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов про визнання протиправною постанови КМУ «Деякі питання здійснення державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю» від 21.08.2019 р. № 823. Водночас була подана заява про його забезпечення, в якій позивачі просять зупинити дію оскаржуваної постанови.

За інформацією прес-служби  суду, підставами для оскарження постанови визначено:

  1. її невідповідність окремим нормам актів вищої юридичної сили (ст. 19 Конституції України; ст.ст. 1-4 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» від 05.04.2007 р. № 877-V);
  2. прийняття її з порушенням ст. 21 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 р. № 1160-IV.

Джерело: офіційний веб-сайт Окружного адміністративного суду міста Києва

 

Про зміни, запроваджені новим Порядком здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, можна почитати у  матеріалі  «Перевірки Держпраці: що змінив новий Порядок» сервісу «Інтерактивна бухгалтерія».

Для отримання доступу до вищезазначеного та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»