Держпраці роз'яснило, скільки годин може працювати сумісник на підприємстві та за яким графіком.

Загалом тривалість роботи сумісника на недержавних підприємствах не обмежена. Але вона не має перевищувати нормальну тривалість робочого часу, встановлену КЗпП.

А от для держпідприємств, тривалість робочого часу сумісникам чітко встановлена (постанова КМУ № 245 від 03.04.1993 р.). Зокрема, п. 2 Постанови № 245 передбачає, що тривалість роботи за сумісництвом  не може перевищувати 4 годин на день і повного робочого дня у вихідний день. Загальна ж тривалість роботи сумісника протягом місяця не повинна перевищувати половини місячної норми робочого часу.

При цьому режим роботи, тривалість робочого часу і часу відпочинку повинен встановлювати роботодавець самостійно у правилах внутрішнього трудового розпорядку або у колективному договорі з дотриманням норм законодавства про працю.

Фахівці ГУ Держпраці у Львівській області резюмували:

  • сумісник може працювати повний робочий день у вихідні дні (за графіком, визначеним на основному підприємстві);
  •  загальна тривалість роботи за сумісництвом протягом місяця не повинна перевищувати половини місячної норми робочого часу.

За повідомленням ГУ Держпраці у Львівській області

 

Про те,  чи залежить обсяг робіт за сумісництвом від режиму роботи закладу, читайте тут.

Для отримання доступу до вищезазначеного та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»