Уряд запроваджує контрактну форму проходження державної служби.

10 вересня ВРУ прийняла законопроект № 1066 щодо перезавантаження влади. Він вносить зміни до чотирьох законів України, що регулюють роботу державних органів, у т. ч. Закону № 889.

Так, у № 889  запроваджують  контрактну форма проходження державної служби. 

Посади, за якими укладатимуть контракт, визначатиме суб′єкт призначення або керівник держслужби до проведення конкурсу.

Контракт може передбачати дистанційну роботу держслужбовця (поза приміщенням держоргану), у тому числі з віддаленим доступом за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій.

Спеціальні вимоги до кандидатів  держслужбовців також можуть визначати суб′єкти призначення у контракті, але порядок визначить Кабмін. Уряд затвердить і типові контракти про проходження держслужби.

Оголошення про проведення конкурсу будуть оприлюднювати на Єдиному порталі вакансій держслужби, а також на веб-сайті держоргану, у якому оголошено конкурс.

Крім того, Кабмін буде вирішувати питання оплати праці, заохочення, конкурсного відбору, дисциплінарних проваджень та оцінки діяльності держслужбовців.

За інформацією пресслужби Держслужби з питань праці у Вінницькій області

 

Коли та як визнавати недійсними трудовий контракт, як такий, що не відповідає вимогам КЗпП, дізнавайтесь із матеріалу газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»