Податківці пояснили, чи враховувати при розрахунку загальної кількості осіб, які перебувають у трудових відносинах із самозайнятою особою, найманих працівників, які перебувають у відпустці по догляду за дитиною.

Самозайнята особа, яка використовує найману працю, має право на період відпустки по догляду за дитиною укласти строковий трудовий договір з іншим працівником на час відсутності основного працівника.

При цьому чисельність найманих працівників у штатному розписі буде збільшена, а кількість найманих осіб, працю яких використовують, не зміниться.

Тобто працівників, які перебувають у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного/шестирічного віку, не враховують в кількість найманих, праця яких використовується.

Джерело: роз’яснення з категорії 105.04 розділу "Запитання – відповіді з Бази знань" ЗІР (zir.sfs.gov.ua)

 

Чи зобов’язаний підприємець вести кадрову документацію у разі застосування найманої праці, читайте в матеріалі газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»