З метою приведення у відповідність до законодавства наказів Головного управління житлового забезпечення, створення умов для своєчасного фінансування будівництва житла, що споруджується за кошти міського бюджету та кошти населення, Департаментом будівництва та житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради було внесено зміни до Положення про фінансування житла за кошти міського бюджету та кошти населення, затвердженого наказом ГУ житлового забезпечення від 30.09.2003 р. № 259.

Відповідно до змін, Положення регулюватиме загальний порядок будівництва (придбання) житла громадянами, які перебувають на квартирному обліку в м. Києві та погодилися сплатити 70% вартості житла, виходячи з визначеної цим Положенням граничної вартості 1 кв. м житла.

Разом із тим гранична вартість 1 кв. м житла не повинна перевищувати 7990 гривень. У разі коли визначена вартість спорудження 1 кв. м житла перевищує граничну вартість, громадяни сплачують різницю вартості за власний рахунок.

 

Наказ Департаменту будівництва та житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Про внесення змін до Положення про фінансування житла за кошти міського бюджету та кошти населення» від 23.12.2013 р. № 163

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»