Держпраці роз'яснило, чи є правомірним перенесення до санітарно-гігієнічних характеристик інформації про шкідливі виробничі фактори з Картки умов праці працівника, а не з первинного документу, який визначає ГДК шкідливих виробничих факторів, а саме протоколу санітарно-гігієнічних досліджень.

Загалом для складення санітарно-гігієнічної характеристики (далі - СГХ) роботодавці мають подати, завірені та узгоджені з робочим органом Фонду, матеріали до Держпраці разом із супровідним листом. А саме: копії протоколів та Карт умов праці (за результатами досліджень), складені санітарними лабораторіями підприємств. Але є випадки, коли роботодавці надають на узгодження інформацю із замірами без копій підтверджуючих протоколів.

Фахівці Держпраці вказали, що підстав не довіряти даним з Карток умов праці немає, зокрема враховуючи те, що термін зберігання протоколів не визначений.

Зверніть увагу!

Термін подачі документів, при складанні СГХ, може бути подовжено. Але за умови здійснення роботодавцем додаткових лабораторних, інструментальних, хронометражних та інших вимірювань умов праці.

За повідомленням ГУ Держпраці в Хмельницькій області

 

Як атестувати робоче місце, якщо працівник працює на об’єкті замовника читайте тут.

Для отримання доступу до вищезазначеного та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»