ДПС оприлюднила на розгляд  проект наказу, який змінює форму декларації збору за місця для паркування транспортних засобів.

Зміни до декларації спричинені необхідністю забезпечити облік податкової пільги зі збору.

Тому в проекті з'явилася форма додатку, який буде невід'ємною формою самої декларації. Одним із головних завдань додатку буде розрахунок суми податкової пільги. Але згідно з примітками до цього додатку, відомості про податкові пільги можна буде вказувати у додатках до декларацій за звітні періоди, починаючи з 01.01.2020 р. (із дати набрання чинності постанови Кабміну від 31.10.2018 р. № 891).

Також у додатку розділили види об'єктів оподаткування, а саме на: відведені земельні ділянки,  комунальні гаражі, стоянки, паркінги.

Зауваження та пропозиції до проекту наказу можна надсилати упродовж одного місяця з дати його оприлюднення на адресу: Державна податкова служба України, Департамент адміністрування податків, Львівська площа, 8, м. Київ, 04053, електронну – vpopova@sfs.gov.ua, до Державної регуляторної служби України на поштову адресу: вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011.

За повідомленням ДПС України

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»