Розглядаючи спір між ФОП та Управлінням Держпраці, суд  відхилив доводи суб’єкта господарювання  про цивільно-правовий характер відносин між ним та залученою особою, оскільки договір передбачав фіксовану оплату праці, що є характерною ознакою трудового договору. Тоді як цивільно-правовий договір передбачає сплату грошових коштів у залежності від об`ємів виконаних робіт. Відповідне повідомлення розмістило Управління Держпраці у Черкаській області, з посиланням на першоджерела – судові рішення.

Також при обґрунтуванні рішення суд апеляційної інстанції звернув увагу, що роботи, виконання яких регулює договір, не носять разового характеру та передбачають систематичне виконання обов`язків щодо реалізації товару. У договорі не зазначається, який саме конкретно результат роботи повинен передати виконавець замовнику, не визначено переліку завдань роботи, її обсягу. Отже, предметом цього договору є процес праці, а не певний кінцевий результат. Крім того, договір укладений на довготривалий строк, що вказує на системність виконання трудових обов`язків та притаманно саме для трудових договорів.

Джерело:  повідомлення Управління Держпраці у Черкаській області

 

Увазі суб’єктів господарювання пропонуємо матеріал «Трудовий чи цивільно-правовий договір: спростовуємо доводи Держпраці» сервісу «Інтерактивна бухгалтерія».

Для отримання доступу до цього та інших матеріалів сервісу «Інтерактивна бухгалтерія» - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»