Спеціалісти Держпраці роз’яснили, чи має право роботодавець розірвати трудовий договір з працівником, який хворіє більше чотирьох місяців.

Вони нагадали, що трудовий договір, укладений на невизначений строк, а також строковий трудовий договір до закінчення строку його чинності можуть бути розірвані власником у випадку неявки на роботу протягом більш як чотирьох мiсяцiв підряд внаслідок тимчасової непрацездатності (п. 5 ч. 1 ст. 40 КЗпП).

Але щоб роботодавець міг скористатися цією підставою для звільнення, непрацездатність працівника повинна тривати більше чотирьох місяців підряд. Якщо працівник вийшов на роботу хоча б на один день або між лікарняними листами узяв щорічну відпустку чи відпустку "за свій рахунок" тощо, перебіг 4-місячного строку уривається.

Також, при звільненні працівника роботодавцю потрібно мати докази того, що звільнення працівника - це виробнича необхідність. Під виробничою необхідністю розуміють таку ситуацію, при якій заміщення непрацездатного працівника є необхідним. Інакше звільнення може визнати суд неправомірним.

Отже, роботодавець має право, але не зобов’язаний розривати трудовий договір з працівником, який через хворобу відсутній на роботі більше чотирьох місяців підряд.

Джерело: сайт ГУ Держпраці у Дніпропетровській області

 

На підставі, яких документів уносити записи до трудової книжки про призначення (звільнення) директора підприємства, хто повинен проставити підпис у ній, дізнавайтесь із матеріалу газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»