За словами представників ДФС, найпоширенішими помилками, виявленими під час прийому піврічних декларацій з податку на прибуток, були зокрема такі:

  • всупереч п. 46.2 ПКУ прибутківці  разом з відповідною декларацією НЕ подали квартальну фінансову звітність (з урахуванням вимог ст.137 ПКУ);
  • показники  р. 1  "Дохід від будь-якої діяльності (за вирахуванням непрямих податків), визначений за правилами бухгалтерського обліку" та р. 2 "Фінансовий результат до оподаткування (прибуток або збиток), визначений у фінансовій звітності відповідно до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку чи міжнародних стандартів фінансової звітності (+, –)" декларації  не відповідали показникам Звіту про фінансові результати;
  • не вірно перенесли збитки минулих періодів до р. 3.2.4 додатку РІ;
  • показники декларації відобразили без урахування даних попереднього звітного періоду, тобто І кварталу 2019 року.

За даними сайту Офісу великих платників податків ДФС

 

Про порядок включення до Реєстру неприбутківців читайте в рубриці "Аналітичні матеріали"/"Податок на прибуток"/"Виправлення помилок".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" – скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»