Херсонські податківці розглянули ситуацію, коли відряджений працівник не надав у місці проживання (ночівлі) наказ про відрядження, у зв’язку з чим йому нарахували турзбір. Вони роз’яснили, чи може підприємство замість працівника сплатити турзбір у безготівковій формі;

Фіскали вказали, що ПКУ не обмежує право підприємства сплачувати турзбір замість своїх працівників. Але на момент розміщення відрядженого працівника у місці проживання (ночівлі) повинен бути оплачений турзбір та має бути документ, який це підтверджує.

Також вони зазначили, що у податкового агента як суб’єкта ведення бухобліку та нарахування податкових зобов’язань із турзбору має бути первинний документ, який містить відомості про сплату йому певної суми коштів платником турзбору.

Джерело: повідомлення ГУ ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

 

До вашої уваги — огляд найгарячіших питань, пов’язаних зі сплатою туристичного збору у статті газети «Інтерактивна бухгалтерія».

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»