Перехід на міжнародні номери рахунків при обслуговуванні бюджетів за доходами Казначейство розпочне з 01 жовтня 2019 року. Тож починаючи з 01 жовтня 2019 року змінюють реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів, відкритих відповідно до вимог стандарту ІВАN.

Нагадаємо: в Україні IBAN означає заміну комбінацій із коду МФО банку + номер розрахункового рахунка на міжнародний формат рахунка, який матиме 29 символів (літери та цифри). При цьому пам’ятаймо, що тепер МФО Казначейства України 899998 (банк отримувача) та 14-значний номер бюджетного рахунку перенесуть у рахунок IBAN.

Оновлені реквізити бюджетних рахунків за стандартом ІВАN уже розмістили за такими областями:

По мірі появи реквізитів за іншими областями дана інформація оновлюватиметься.

Зверніть увагу! Із 01.11.2019  у реквізиті розрахункового документа «Рахунок»  треба зазначати номер рахунка платника/отримувача тільки за стандартом IBAN. Це ж стосуватимуться бюджетних рахунків.

Із 01.10.2019 до 31.10.2019 діятиме перехідний період, а з 01.11.2019 діятимуть рахунки з реквізитами за стандартом IBAN. На цьому наголосили у Казначействі.

 

Що потрібно знати бухгалтеру про банківські рахунки за стандартом IBAN, читайте в газеті «Інтерактивна бухгалтерія» за посиланням.

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" – скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»