Спеціалісти Держпраці роз’яснили, чи може керівник звільнити працівника без двотижневого терміну відпрацювання і передачі ТМЦ.

В цілій низці випадків закон зобов’язує власника розірвати трудовий договір у строк, про який просить працівник в поданій заяві про звільнення.

Але якщо двотижневий строк письмового попередження закінчився, а власник не звільнив працівника, то в подальшому працівник вже не може бути звільнений на підставі раніше поданої заяви і повинен подовжити роботу на підприємстві.

Вони звернули увагу, що нерідко сам працівник має інтерес в продовжені роботи після подання заяви. Це зумовлено потребою завершенням процесу передачі ТМЦ, які доручені йому керівництвом в ході роботи.

В такому випадку працівнику необхідно ще раз до закінчення двотижневого терміну відпрацювання підтвердити свої наміри стосовно звільнення і вказати про свій намір продовжити відносини з підприємством до закінчення процесу передачі ТМЦ.

Підсумуємо: таке звільнення буде законним, хоча з моменту попередження минуло більше двох тижнів. В той же час, якщо працівник не хоче приймати участь в процесі передачі ТМЦ, а керівник зі свого боку не включає його до складу комісії, то при наявності особистих обставин він може бути звільнений за власним бажанням без двотижневого відпрацювання.

Джерело: ГУ Держпраці у Дніпропетровській області.

Чи робити перерахунок зарплати звільненому працівникові у зв’язку з тим, що змінилася місячна норма робочого часу, та чи здійснювати доплату, дізнавайтесь із матеріалу газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»