Державною фіскальною службою забезпечено функціонування інформаційної системи E-Receipt. У ній реалізовано електронний сервіс, який дозволяє покупцеві товарів (послуг) здійснювати пошук чеків, що формуються традиційними РРО, та електронних чеків, що формуються засобами системи E-Receipt. Сервіс знаходиться у відкритій частині «Електронного кабінету» і працює 24 години на добу, 7 днів на тиждень, без ідентифікації особи.

Для пошуку та перегляду фіскального касового чеку необхідно внести: фіскальний номер РРО, дату та час видачі чеку (для традиційних РРО).

Якщо ви не знайшли свого е-чека в системі або виявили розбіжності в даних чеку,  то можна зробити його фото та надіслати за адресою: infozvit@sts.gov.ua. А вже податківці будуть визначати причину, через яку електронний чек не потрапив до системи, або не відповідає встановленій формі, та вживати відповідних заходів.

Джерело: сайт ГУ ДФС у Хмельницькій області

Про те, чи підтверджує витрати підзвітних коштів чек із неповним реквізитом,  читайте в матеріалі газети «Інтерактивна бухгалтерія».

Для отримання доступу до вищезазначеного та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" – скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»