Херсонські податківці розглянули ситуацію з декларуванням та сплатою акцизного податку на мінімальному рівні – менше 100 грн чи взагалі нульовому.

Такі результати фінансово - господарської діяльності  неодмінно привернуть увагу контролюючого органу. Адже, на думку податківців, підприємці не можуть працювати собі у збиток. Тим більше, що сама лише плата за ліцензію на роздрібну торгівлю алконапоями становить 8 тис. грн. за кожен контрольно-касовий апарат, на роздрібну торгівлю тютюновими виробами за кожне місце торгівлі - 2 тис. грн. А ще ж є витрати на оплату праці, оренду, комунальні послуги тощо.

Тому низькі показники в декларації можуть свідчити, що підприємець просто намагається приховати торгову виручку або ж реалізує фальсифікат.

Звичайно, іноді в платників податків виникають й об’єктивні фактори збиткової діяльності: ремонтні робіти, відкриття  нової торгової точки та інше. Але навмисно мінімізувати обсяги виручки, сподіваючись сплатити менше податків, платникам не варто – упевнені херсонські податківці. Бо такі суб’єкти господарювання одразу потрапляють під пильний контроль податкової для проведення контрольно-перевірочних заходів.

За повідомленням ГУ ДФС Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»