Державна служба України з лікарських засобів у рамках впровадження автоматизованої системи відстеження обігу лікарських засобів від виробника до кінцевого споживача з використанням маркування (кодифікації) та ідентифікації препаратів ініціює внесення змін до вітчизняного законодавства. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Так, ініціюється (пропонується) внести до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової, роздрібної торгівлі лікарськими засобами, затверджених наказом МОЗ від 31.10.2011 р. № 723, такі зміни:

«1.1. Пункт 2.8 доповнити новим абзацом такого змісту:

«наявність доступу до мережі Інтернет за місцезнаходженням суб’єкта господарювання та адресою провадження господарської діяльності з промислового виробництва лікарських засобів;

наявність доступу до мережі Інтернет за місцями провадження діяльності аптечних складах (бази) не залежно від їх розташування та аптечних закладів роздрібної торгівлі, розташованих у містах та селищах міського типу;

наявність доступу до мережі Інтернет за місцями провадження діяльності аптечних закладів роздрібної торгівлі, розташованих у сільській місцевості».

Зміни націлено на те, аби забезпечити надходження інформації щодо кодування упаковок лікарських засобів на всіх етапах обігу лікарських засобів у режимі онлайн. А для цього аптечні заклади повинні мати доступ до мережі Інтернет.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»