Чинним законодавством не передбачено обмежень щодо можливості реєстрації акцизних накладних та/або розрахунків коригування в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) у вихідні та святкові дні. ЄРАН працює постійно (24 години щодня), крім часу, необхідного для технічного обслуговування.

Водночас контролери уточнили, що технічне обслуговування ЄРАН проводиться у часові проміжки з незначною кількістю реєстрації акцизних накладних/розрахунків коригування.

Інформація про запланований час технічного обслуговування ЄРАН розміщується на офіційному веб-сайті ДФС не пізніше ніж за 24 години до початку технічного обслуговування.

Джерело: роз’яснення  ДФСУ, розміщене в категорії 116.13.03 розділу «Запитання – відповіді з Бази знань» ЗІР (zir.sfs.gov.ua).

Платникам акцизного податку цікавим може бути матеріал «Паливні акцизні накладні: нові правила складання» сервісу «Інтерактивна бухгалтерія».

Для отримання доступу до цього та інших матеріалів сервісу «Інтерактивна бухгалтерія» - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»