Уряд вніс зміни до списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах шляхом їх оптимізації.

У Списку № 1 з’явились додаткові професії. А саме,  доповнили розділи «Чорна металургія», «Виробництво коксопродуктів», «Виробництво кольорових металів» загальними професіями: працівники, які здійснюють безпосередню організацію та контроль за виконанням робіт під час технологічних процесів у зазначених виробництвах.

У Список № 2 у розділи «Чорна металургія», «Виробництво метизів», «Виробництво генераторного газу і одержання газів у процесі металургійного виробництва» також внесли професії працівників, які здійснюють безпосередню організацію та контроль за виконанням робіт під час технологічних процесів у зазначених виробництвах.

Урядове рішення сприятиме уникненню різних підходів при визначені права на пенсію за віком на пільгових умовах органами, які призначають і виплачують пенсії, а також фахівцями підприємств, організацій і установ.

Джерело: постанова КМУ від 14.08.2019 р. № 708

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»