Підбиваючи підсумки деклараційної кампанії з податку на прибуток, податківці виявили негативні тренди: 398 платників Офісу великих платників  (а це 26,6 % від загальної кількості платників податку на прибуток) – збиткові.

За оцінками Офісу збитки сягають 705,2 млрд грн. При цьому 389,4 млрд грн із них – або 55,2 % від всіх збитків – припадає на банківський сектор.

Податківці припускають, що "причинами збитковості найчастіше є перенесення збитків попередніх періодів, або нарахування відсотків за різними видами позик.

Можливо, враховуючи такий контекст, доречно було б законодавчо врегулювати питання перенесення збитків або питання обмеження використання терміну від'ємного значення об'єкта оподаткування податком на прибуток."

За даними сайту Офісу великих платників податків ДФС

Корисним на цю тему буде також наступний матеріал: "Порядок урахування від'ємного значення об'єкта оподаткування, або Збиток як різниця" сервісу "Інтерактивна бухгалтерія".              

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" – скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»